„Muzo“ je od našeg Kluba dobio šal i dres s brojem 78 za uspomenu na toliko njegovih službenih nastupa za NK Osijek.

Na svečanosti prije početka utakmice između Osijeka i Slaven Belupa osječka je publika imala priliku još jednom zapljeskati Muzaferu Ejupiju. Naš bivši napadač ostavio je upečatljiv trag za vrijeme dok je igrao među Bijelo-plavima, pa su ga navijači dočekali i nagradili velikim pljeskom kada se spustio na travnjak i nekoliko minuta uoči međusobnog susreta svojih klubova primio poklone od jednih i drugih.

Navijači ga nisu zaboravili

„Muzo“ je ukupno skupio 78 službenih nastupa za NK Osijek, pa mu je taj broj i otisnut na prigodni oproštajni dres, a dobio je i šal našeg prvoligaša iz ruku glavnog klupskog direktora Igora Galića. I Koprivničani su svom dojučerašnjem napadaču darivali dres s brojem 9 i klupski šal, a Ejupiju su zapljeskali ne samo gledatelji nego i igrači obje momčadi s kojima je posljednjih godina dijelio svlačionicu. Nažalost, igračku je karijeru morao prerano okončati respektirajući ono puno važnije – vlastito zdravlje. Nogometni klub Osijek mu zahvaljuje na njegovom značajnom doprinosu i učinku u ostvarenju naših ciljeva i ambicija koje ni publika, dakako, nije zaboravila niti prestala vrednovati.