Naša će najbolja nacionalna vrsta 1. lipnja u Gradskom vrtu igrati s reprezentacijom Turske.

Iz Hrvatskog nogometnog saveza stigla je i službena potvrda da će naša najbolja nacionalna vrsta 1. lipnja ove godine ponovno zaigrati u Osijeku. Naime, u sklopu priprema za predstojeće Europsko prvenstvo izabranici Zlatka Dalića u našem će Gradskom vrtu odigrati kontrolnu utakmicu s reprezentacijom Turske. Riječ je o dugogodišnjim sportskim rivalima koji su se često susretali u posljednja dva i pol desetljeća.

O ulaznicama - naknadno

O tomu svjedoči i činjenica da će ogled u gradu na Dravi biti jubilarni deseti međusobni dvoboj Hrvatske i Turske, a neki prethodni se mogu okarakterizirati i povijesnima. Nema dvojbe da će i ovaj puta biti veliki broj onih koji će uživo htjeti pogledati Luku Modrića i ostale najbolje hrvatske nogometaše. Informacije o cijenama i prodaji ulaznica bit će objavljene naknadno, objavio je HNS.