Domagoj će svima u Kohorti ostati u lijepom sjećanju kao iskreni prijatelj, vjeran Osijeku i našoj navijačkoj skupini.

Gubitak svakog našeg navijača teško nam pada, posebno kada je riječ o mladim ljudima, u naponu životne snage. To se odnosi i na pokojnog Domagoja Šmita (32) koji je, nažalost, izgubio svoju životnu bitku što nas je, u ovoj specifičnoj situaciji funkcioniranja općenito, zateklo i dakako rastužilo. Domagoj je imao određenih zdravstvenih teškoća s kojima se hrabro nosio, a u novonastalim okolnostima stanje mu se pogoršalo i preminuo je 21. ožujka. Znamo da su ga kao dugogodišnjeg pripadnika Kohorte svi u grupi uvažavali kao iskrenog prijatelja i srčanog mladića, uvijek vjernog Osijeku i našoj navijačkoj skupini.

NK Osijek izražava sućut

Učestalo smo viđali Domagoja ne samo na domaćim utakmicama u Gradskom vrtu, nego i na brojnim gostovanjima diljem Hrvatske kao i na našim europskim iskušenjima. Na tomu će mu NK Osijek ostati zahvalan. Opraštamo se od člana Bijelo-plave obitelji, a kada budemo u mogućnosti – položit ćemo vijenac i zapaliti svijeće na njegovom posljednjem počivalištu. Izražavamo sućut svima koji su ga poznavali i kojima će zauvijek ostati u lijepom sjećanju, a posebice njegovim najbližim članovima obitelji. Domagoj Šmit će biti sahranjen baš na svoj 32. rođendan, 27. ožujka. Počivao u miru.