NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Saponia kao primjer drugima

Uzorni u poslovanju, isto takvi i u humanosti

Saponia kao primjer drugima

16.04.2020.

U vrijeme pandemije koronavirusa velika je osječka tvrtka još jednom iskazala i brigu za one kojima treba pomoć.

Velika osječka tvrtka Saponia ne iskazuje se samo svojim poslovnim rezultatima i uspjesima nego i humanim aktivnostima. U ovo vrijeme pandemije koronavirusa Saponia i Kandit, koji također djeluje u sastavu Mepas grupe, odlučili su se na vrijednu donaciju KBC-u Osijek. Riječ je o nabavci respiratora/monitora vitalnih funkcija što u svakom slučaju pomaže u liječenju pacijenata u našem Kliničko-bolničkom centru.

Donacija i Studentskom zboru

Nadalje, Saponia je donirala svoj proizvod Bis Deziclean, sredstvo za dezinfekciju površina, Hrvatskom studentskom zboru, nositelju inicijative #StudentiPomazu. Oni se inovativno bave izradom vizira za zdravstvene djelatnike diljem Hrvatske. Ovom donacijom volonterima je omogućena pomoć u pravilnoj dezinfekciji i pakiranju gotovih proizvoda i na taj način je osigurana njihova zdravstvena ispravnost i sigurnost.

Pomoć socijalno ugroženima

Još jedna donacija Saponije pomogla je ovih dana onima kojima je pomoć najpotrebnija. Naime, Saponia već niz godina surađuje s neprofitnom humanitarnom udrugom Rijeka ljubavi koja skrbi o siromašnim i socijalno ugroženim građanima i obiteljima. Poznati moto “dobro je činiti dobro” pokretač je mnogih donacija, a proizvodi Saponije, posebice u vrijeme pandemije, njihovim su korisnicima zasigurno neophodni. U vrijednoj donaciji su deterdženti i sredstva za čišćenje, a djecu su razveselili i s Kandit proizvodima kako bi im Uskrs bio ljepši.

Radnici dodatno nagrađeni

Upravo je Saponia kompanija koja baš u ovim danima slovi kao uzor ostalim poslovnim subjektima u Hrvatskoj. Učestalo doniraju i pomažu tamo gdje je najpotrebnije, vodeći računa i o svojim radnicima koji su dodatno novčano nagrađeni za uložene napore, kako bi ostatak Lijepe Naše, bio opremljen i zaštićen. Stoga je jedan od gospodarskih brendova u gradu na Dravi još jednom potvrdio brigu za sve nas. Iz uprave Saponije i Kandita naglašavaju da svakodnevno prate situaciju i da će u okviru svojih mogućnosti nastaviti pomagati zajednici.

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti