NK Osijek NK Osijek NK Osijek Prikaži izbornik
Kako bismo Vam omogućili bolje korisničko iskustvo, ova stranica pohranjuje vaše kolačiće (cookies).
Više informacija možete pronaći OVDJE.Prihvaćam
Donacije zdravstvenim ustanovama

Potpora onima koji je svakako zaslužuju

Donacije zdravstvenim ustanovama

11.05.2020.

 NK Osijek je donirao po 200 zaštitnih vizira našem KBC-u i Domu zdravlja te još 100 Domu za starije i nemoćne osobe. 

U vrijeme pandemije koronavirusa mnogi su ljudi i u Hrvatskoj spoznali istinski značaj i ulogu liječnika, medicinskih sestara i općenito svih onih koji marljivo i odgovorno djeluju u zdravstvenom sustavu. Za njih se u ovom kriznom razdoblju vrlo često govori kako su na „prvoj crti obrane“ i zaista je tako. Da bi svoj posao obavljali još učinkovitije, zasigurno im je potrebna i zaštitna oprema za koju se u ovakvim okolnostima pokazuje da je među prioritetnima diljem Hrvatske. Dakako da je i svaka donacija u tom pogledu dobro došla, a u akciju pomaganja zdravstvenim djelatnicima uključio se i NK Osijek.

Dr. Kopić zahvalio Bijelo-plavima

Naš je prvoligaš donirao po 200 zaštitnih vizira osječkom Kliničko-bolničkom centru i Domu zdravlja Osijek te još 100 komada Domu za starije i nemoćne osobe u Drinskoj ulici. Osim toga, financijska je potpora usmjerena ka vinkovačkoj Tehničkoj školi Ruđera Boškovića koja se pokazala vrlo uspješnom u izradi vizira 3D printerima.

U ime KBC-a Osijek zahvaljujem se našem nogometnom Klubu na ovoj donaciji. NK Osijek je i ranije bio među onima koji su nam pružali pomoć i potporu, a to nije izostalo ni za vrijeme pandemije. Općenito govoreći, naša je suradnja i dosad bila i učestala i uspješna, a drago mi je što i neki naši priznati i ugledni liječnici već dugi niz godina participiraju u uspjesima Bijelo-plavih. Oni ne samo stručno nego i s puno entuzijazma pomažu igračima u prevenciji, dijagnosticiranju i medicinskom tretiranju ozljeda kao i u procesu oporavka i povratka na teren. Našem Klubu želim i nadalje puno sportskih uspjeha, a u nama će uvijek imati navijače i simpatizere, istaknuo je dr. Vlatko Kopić, zamjenik ravnatelja KBC Osijek.

HT Prva liga

1.Dinamo26+4065
2.Rijeka26+1147
3.Lokomotiva26+1346
4.Hajduk26+1845
5.Osijek26+1342
6.Gorica26-835
7.Slaven Belupo26-2026
8.Istra 196126-2119
9.Inter-Zaprešić26-2317
10.Varaždin26-2317

Sljedeća utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 27. kolo

Lokomotiva - Osijek

Nogometni stadion Zagreb, 07.06.2020. 21:05

Prethodna utakmica

Hrvatski Telekom Prva liga, 26. kolo

Osijek - Varaždin 2:0

Stadion Gradski vrt, 07.03.2020. 17:30

NK Osijek @ Instagram

Ostale vijesti