Ivanišević, Majoli, Čilić, Ćorić, Vekić i Konjuh igrat će protiv naših prvotimaca na centru terena budućeg stadiona.

Na najvećem osječkom gradilištu u petak, 5. lipnja, bit će održan jedinstveni sportski događaj. Na prostoru novog stadiona koji je u izgradnji svjedočit ćemo vrlo zanimljivom „Pampas Openu Osijek 2020“. Riječ je o popularnom Teqballu u kojem će, u prezentacijskom dvoboju, snage odmjeriti legende hrvatskog tenisa, naši bivši i aktualni reprezentativci te nogometaši NK Osijek. Bit će to ujedno prvi match i to na centru budućeg terena!

Dolaze nam legende i pobjednici

Posebno nam je drago što ćemo imati priliku ugostiti pobjednike Grand Slam turnira i osvajače Davis Cupa, budući da će protiv Bijelo-plavih zaigrati: Goran Ivanišević, Iva Majoli, Marin Čilić, Borna Ćorić, Ana Konjuh i dakako naša Osječanka Donna Vekić. Bit će sigurno uzbudljivo, budući da će se igrati i teniskom lopticom, ali i onom velikom, nogometnom loptom. Početak je u 12,30 sati, a završetak je, uz izjave sudionika te predsjednika NK Osijek Ivana Meštrovića, planiran sat vremena kasnije.