Loše je vrijeme utjecalo na odgađanje zanimljivog Teqball dvoboja na gradilištu našeg novog stadiona na Pampasu.

Nažalost, vrijeme ovoga petka nije dopustilo odigravanje Teqball dvoboja između teniskih legendi i aktualnih teniskih reprezentativaca Hrvatske s našim nogometašima na gradilištu novog stadiona na Pampasu. Kiša je poremetila planove organizatora koji su u samoj pripremi ovog jedinstvenog događaja poduzeli dosta toga, ali nisu imali sreće s onim na što jedino nisu mogli utjecati. Tako su Mile Škorić, Mirko Marić, Laszlo Kleinheisler i drugi osječki prvotimci ovaj puta ostali uskraćeni za meč protiv Gorana Ivaniševića, Ive Majoli, Marina Čilića, Donne Vekić, Borne Ćorića, Ivana Dodiga i Anje Konjuh.

Razgovori o novom terminu

Moguće je da će se „Pampas Open 2020“ prolongirati za predstojeću nedjelju, dok se još u Perivoju kralja Tomislava odigrava humanitarni teniski turnir u organizaciji obitelji Vekić. Dakako, u tom slučaju nogometaši bi morali zaigrati u izmijenjenom sastavu zbog gostovanja Osijeka kod Lokomotive. Na odluku o mogućem odigravanju Teqballa na Pampasu posljednjeg dana ovoga tjedna zasigurno će utjecati i vremenska prognoza koja nam ovaj puta nije išla u prilog.