Potvrđen je novi Nadzorni odbor NK Osijek s.d.d., a Klub ostaje stabilan i normalno funkcionira.

Održana je redovna izborna Glavna skupština Nogometnog kluba Osijek s.d.d. Na prijedlog dioničara Društva novi Nadzorni odbor našeg prvoligaša od ovoga ponedjeljka, 29. lipnja, čine: Lorinc Meszaros, Laszlo Szijj, Mihaly Takacs, Dražen Nimčević i Janoš Andoči. Kako je već ranije objavljeno, Ferenc Sakalj potvrđen je za novog predsjednika NK Osijek. Po svršetku Skupštine, većinski vlasnik Bijelo-plavih Lorinc Meszaros je ukratko izjavio:

Financijska ulaganja se nastavljaju, stadion i kamp idu dalje u izgradnji. Klub je stabilan i normalno funkcionira. Hoće li biti nekih promjena u novoj sezoni, objavit ćemo na vrijeme. No, prvo moramo razgovarati sa svim suradnicima u Klubu i na kraju predstaviti svoj program rada za iduće razdoblje. Dakle, samo je jedna poruka - idemo dalje!