Riječ je o trgovini sportskom opremom koja se nalazi u sklopu dvorane Gradski vrt, a kupce očekuju i brojna iznenađenja.

Trgovina sportskom opremom Bela sport, otvorena u sklopu dvorane Gradski vrt, novo je mjesto na kojem možete kupiti fan artikle NK Osijek! Odnosi se to na majice, šalove, bočice, šalice, puzzle, naljepnice za automobile i ostalo iz ponude. Radno vrijeme je ponedjeljkom od 8 do 16, utorkom od 9 do 17, srijedom od 11 do 19, četvrtkom od 9 do 17 i petkom od 8 do 16 sati. Trgovina će biti otvorena i neposredno uoči domaćih utakmica našeg prvoligaša. Vrijedno je naglasiti da je moguća i online kupovina, a kupce očekuju i neka iznenađenja. Za kupovinu nekog dječjeg artikla slijedi gratis bilježnica NK Osijek, dok će oni koji kupe majicu našeg prvoligaša na poklon dobiti klupsku zastavicu za automobil. Nagrađeni će biti i kupci ostalih artikala, a Bela sport će, kao novi partner Kluba, organizirati i brojne aktivnosti za članove Bijelo-plavog kluba, uz popuste prilikom kupnje. U trgovini će biti moguće i učlanjenje novih članova.

Na dan utakmice s Rijekom, u srijedu 1. srpnja, trgovina će raditi od 11 do 21 sati.