Radovi se odvijaju punim intenzitetom, a završeno je postavljanje betonskih montažnih elemenata na Istoku.

Na najvećem osječkom gradilištu postavljeni su svi montažni elementi na istočnoj tribini. Na tom dijelu budućeg stadiona započelo je i betoniranje Sky šetnice, pa su i fotografije s Pampasa ovih dana sve upečatljivije. S ugradbenim betonskim elementima posao je nastavljen na tribini Sjever, okrenutoj prema rijeci Dravi dok je na Zapadu u tijeku betoniranje zidova i ploče u prizemlju. Krovna konstrukcija se radi po čeličnim elementima na drugoj lokaciji izvan Osijeka i u planu je da bude postavljena do kraja ove kalendarske godine.

Uskoro i radovi na izgradnji Kampa

Paralelno se radi i na energetskoj zgradi uz novi stadion u kojoj će biti sva postrojenja za grijanje kao i bazen za navodnjavanje svih travnatih terena. Već neko vrijeme u tijeku je izgradnja pristupne ceste koja će biti produžetak Kanižlićeve ulice, a ono što slijedi je potpisivanje Ugovora za izgradnju Kampa Škole nogometa. I to je ušlo u završnu fazu, pa bi radovi mogli započeti već do kraja ovoga mjeseca.