Članovi Kohorte koji vole ovu navijačku subkulturu trenutno uređuju vanjski zid na jugoistočnom dijelu našeg stadiona.

Ovih su dana ponovno aktivni grafiteri unutar navijačke skupine „Kohorta“. U utorak prijepodne krenuli su s obnavljanjem ranije odrađenih grafita koje će „osvježiti“ i dodatno ih istaknuti, odnosno učiniti vidljivijim i aktraktivnijim. Riječ je u ovom slučaju o vanjskom zidu na jugoistočnom dijelu stadiona Gradski vrt u Wilsonovoj ulici, neposredno uoči skretanja na službeni klupski parking.

Sada se možemo malo više angažirati, u sezoni godišnjih odmora, pa je i ovakve stvari u tom razdoblju lakše realizirati. Imamo nekih mjesta i zidnih površina u gradu, poput ove na stadionu, koje trebamo „ušminkati“, a bit će zasigurno i nekih novih uradaka. Često su komentari naših sugrađana vrlo pozitivni na ovo što radimo, drago nam je da se i njima sviđa kada nešto uistinu uljepšavamo, a sve u znaku našega Osijeka, ističe Zsolt Vačora koji i dalje predvodi grafitersku ekipu „kohortaša“.