Ovoga petka od 20 sati na rasporedu je završna ovosezonska emisija Bijelo-plavog jedanaesterca.

Ovoga petka, 24. srpnja, od 20 sati na programu je posljednja epizoda Bijelo-plavog jedanaesterca. U smiraj ove, nešto duže sezone navijači i svi ostali zainteresirani će na YouTube kanalu NK Osijek moći pogledati novi sadržaj kojega je pripremila naša produkcijska ekipa. Završavamo i popularni serijal s BeeP natjecanjem, igricom u kojoj su se okušali gotovo svi igrači naše momčadi. Izdvojili smo i najljepše golove iz drugoligaških utakmica Osijeka II, a posebno će biti zanimljivo vidjeti kako iz zraka, snimljeno dronom, izgledaju radovi na izgradnji novog stadiona na Pampasu.

Na poklon Jugovićev dres

Bilo nam je pravo zadovoljstvo darivati bebe koje su rođene 27. veljače ove godine, kada svoj rođendan slavi i naš prvoligaš. Nismo ih, zbog pandemije, u to vrijeme mogli posjetiti u rodilištu KBC-a, pa smo to učinili sada, poklonivši im, između ostaloga, i novčani iznos od 1947 kuna. Ni ovaj puta nećemo propustiti nekome dodijeliti potpisani dres jednog našeg prvotimca, a to će sada biti Vedran Jugović.