Predsjednik NK Osijek obratio se porukom Osječankama i Osječanima, svim navijačima Bijelo-plavih.

Uoči utakmice s Lokomotivom koja odlučuje tko će početkom iduće sezone igrati u kvalifikacijama Lige prvaka, navijačima Osijeka i našim sugrađanima obratio se predsjednik našeg prvoligaša Ferenc Sakalj.

Drage Osječanke i Osječani, navijačice i navijači našeg Osijeka… Ne sumnjam ni malo da bi na večerašnjoj utakmici atmosfera na stadionu bila predivna, jedinstvena, uostalom, vi ste isto zaslužni što se uopće borimo za povijesni klupski iskorak. Uvjeren sam da biste, kao i mnogo puta do sada, bili naš 12. igrač i stalnim navijanjem vodili svoj, naš Osijek do pobjede. Ovaj puta ćemo morati bez vas na tribinama, ali uvjeren sam da će momčad prije i iznad svega igrati i za vas. Očekujem da na terenu budemo beskompromisni i odlučni, da svi akteri prezentiraju Klub u najboljem svjetlu, da se izdignemo iznad ovih tema koje nas opterećuju posljednjih dana i da se nakon utakmice zajedno veselimo. Dokažimo svima da smo na pravom putu i izborimo se zajedno za europski bijelo-plavi Osijek!

Predsjednik Ferenc Sakalj