Igrači Osijeka koji su imali obveze u nacionalnim selekcijama ponovno su u Gradskom vrtu.

Mile Škorić vratio se treninzima Bijelo-plavih nakon što je s A reprezentacijom Hrvatske bio u Portugalu i Francuskoj, na utakmicama Lige nacija. Kapetan našeg prvoligaša pritom nije participirao u porazima nacionalne vrste, budući da je tijekom oba susreta ostao na klupi. U Gradskom vrtu je ponovno i Todor Todoroski koji je odigrao svih 90 minuta za selekciju Makedonije U-21 koja je na Farskim otocima bila bolja od domaćina s 2:1.

Maksimalan učinak selekcije U-19

Cijelu utakmicu odigrao je i Adrian Leon Barišić nastupajući za U-21 reprezentaciju Bosne i Hercegovine koja je u Kišinjevu remizirala s Moldavijom 1:1. I Makedonija i BiH trenutno zauzimaju treće mjesto u svojim kvalifikacijskim skupinama u borbi za plasman na Europsko prvenstvo 2021. Posljednji ogled prijateljskog turnira u Međimurju imali su izabranici Josipa Šimunića u uzrastu U-19. Ostvarili su i treću pobjedu, ovaj puta protiv Indonezije čak sa 7:1. Filip Mekić je igrao od početka do kraja, dok je Mihael Kuprešak ušao u 74. minuti.