Bijelo-plavi su na Kvarneru dočekani vrlo srdačno, a imali su i prijam u gradskoj upravi.

Zamjenica gradonačelnika Grada Crikvenice Ivona Matošić-Gašparović primila je, sa svojim suradnicama i ljudima iz rukovodstva NK Crikvenica, tročlanu delegaciju NK Osijek. Pozivu naših domaćina odazvali su se tehnički direktor Hrvoje Barišić, pomoćnik Nenada Bjelice u sportskom sektoru Ivica Kulešević te klupski glasnogovornik Mario Mihić. Razmijenjeni su prigodni pokloni, a Crikveničani su nas prvenstveno upoznali sa svojim klubom koji je lani proslavio stotu godišnjicu postojanja. Inače, u ovom gradu koji broji tek nešto više od 11.000 stanovnika postoji još dosta uspješnih sportskih kolektiva.

Uvertira za utakmicu

Utakmica između Crikvenice i Osijeka u šesnaestini finala Kupa Hrvatske bila je veliki događaj za popularno turističko središte u kojem svake sezone ljetuje i veliki broj Osječana. Mnogi su mještani Crikvenice ljubitelji nogometa, što se vidjelo i po njihovom zanimanju za ovaj susret. Osječani su se zahvalili na ukazanom gostoprimstvu i činjenici da im je njihov domaćin izašao u susret i po pitanju terena za trening dan uoči utakmice. Iskazali su se kao pravi sportaši predsjednik njihova kluba Marko Prpić sa svojim suradnicima i rado ćemo se sjećati ovog gostovanja. Ne možemo zaobići ni našeg Essekera Ivicu Šunjića koji već dugi niz godina živi u Crikvenici i koristi svaku priliku da se podruži s prijateljima iz NK Osijek kada gostujemo na Kvarneru.