Todoroski i dalje standardan u selekciji Makedonije U-21, a trojica nogometaša Osijeka II igrala za našu U-19 vrstu.

Petorica naših nogometaša ovoga su tjedna već odigrali utakmice za svoje nacionalne vrste. Mario Jurčević bio je svih 90 minuta na terenu u prijateljskom ogledu A reprezentacija Slovenije i San Marina (4:0), dok je Damjan Bohar odigrao prvo poluvrijeme. Slovence 11. i 14. listopada očekuju dvoboji Lige nacija protiv Kosova i Moldavije, oba u gostima. Todor Todoroski i dalje je standardan u nacionalnoj U-21 vrsti Makedonije koja je ostvarila vrlo važnu pobjedu u kvalifikacijskom dvoboju s Kazahstanom u Almatyju (4:1).

Beljo i Kuprešak među strijelcima

Hrvatska U-19 selekcija u Lučkom je uvjerljivo svladala vršnjake iz Katara sa 7:0. Među strijelcima su bili Dion Drena Beljo koji je odigrao cijelu utakmicu, upisao asistenciju te na kojem je skrivljen i kazneni udarac te Mihael Kuprešak koji je ušao u drugom poluvremenu. Osim njih, nastupio je i Filip Mekić,  a s terena je izašao u 70. minuti. Hrvatska u ovom uzrastu danas (četvrtak) igra protiv Slovenije.