Kohorta i predstavnici NK Osijek i ovaj put su se poklonili stradalim navijačima našeg Kluba u Domovinskom ratu.

Blagdan Svih svetih ni ove godine nije prošao bez već uobičajenog odavanja počasti i zahvalnosti poginulim navijačima Osijeka u Domovinskom ratu. Pripadnici Kohorte su u većem broju došli na stadion Gradski vrt te na spomen-obilježju svojim nezaboravnim, hrabrim kolegama ostavili cvijeće uz upaljene lampione te molitvu za one kojih više nema s nama jer su početkom devedesetih dali svoje živote u obrani hrvatske države i njezina suvereniteta. Isto su, dakako, učinili i predstavnici Nogometnog kluba Osijek što je neizostavna i lijepa tradicija koju svake godine u ovo vrijeme nastavljaju ljudi iz čelništva Bijelo-plavih.