Studentima pružamo mogućnost praktičnog i stručnog rada u našem Klubu, što će im zasigurno koristiti.

Nogometni klub Osijek i Akademija za umjetnost i kulturu započeli su zanimljivu, uvjereni smo i obostrano korisnu suradnju. Riječ je o tomu da će najpopularniji sportski kolektiv u Slavoniji i Baranji pružiti mogućnost studentima ove sastavnice Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera mogućnost praktičnog i stručnog rada u našem Klubu. Takva stručna praksa će im neupitno koristiti u njihovoj daljnjoj izobrazbi i budućoj profesiji, odnosno karijeri, što je prepoznato i kod većeg broja zainteresiranih s Odsjeka za kulturu, medije i menadžment koji su se odlučili odazvati pozivu i nas iz Gradskog vrta i njihovih profesora-predavača.

Mogućnost daljnjeg usavršavanja

Priprema je to studentima i za njihova prva radna iskustva po svršetku studija, a NK Osijek će im pritom pomoći svojom logistikom koja dobrim dijelom uključuje i različite medijske aktivnosti, odnosno projekte te je svakako prepoznatljiv po pitanju novih medija i društvenih mreža. Zajednički nam je cilj pomoći im oko prihvaćanja savjesnog i odgovornog pristupanja obvezama u organiziranom sustavu kao i poticajnoj i kreativnoj atmosferi. Studente zasigurno očekuju zanimljivi i dinamični zadaci, ovisno o njihovim afinitetima i zanimanju, koje će obavljati pod vodstvom stručnih mentora, profesionalnih djelatnika u Klubu. Početne aktivnosti će prvenstveno biti vezane uz praćenje mlađih kategorija Bijelo-plavih, a oni koji se posebno istaknu svojim radom, odgovornošću i kreativnošću imat će mogućnost daljnjeg usavršavanja u našoj radnoj sredini.