Popularnu emisiju možete pogledati ovoga petka od 20 sati na YouTube kanalu NK Osijek.

Već smo u petoj sezoni emitiranja popularne emisije Bijelo-plavi jedanaesterac u produkciji NK Osijek TV. Emitiranje je u petak navečer od 20 sati na našem YouTube kanalu, dakako uz nastavak zabavnog sadržaja. Riječ je o onome što smo snimali iza kulisa na stadionu u Gradskom vrtu, a na temu onoga kako nam se igrači snalaze izvan travnjaka. Gledatelji će imati priliku vidjeti zanimljive igrice, izazove, intervjue, pri čemu će zasigurno posebno uživati naši najmlađi navijači.

Škola, prepoznavanje, Q&A, dres…

Nastavljamo već ranije započetu školu hrvatskog jezika za naše internacionalce. Neke smo od njih u međuvremenu poslali na popravni, ali im i pridružili nove Bijelo-plave. Šef Nenad Bjelica je bio na prepoznavanju svojih učenika iz vremena dok su bili djeca, što je u biti nastavak priče o pravoj obiteljskoj atmosferi unutar momčadi i stručnog stožera. U pitalici Q&A sudjelovao je Damjan Bohar za kojega su navijači imali puno pitanja, na koja je slovenski reprezentativac strpljivo odgovarao. Neće izostati ni nagradna igra u kojoj poklanjamo novi crno-zlatni dres Ramona Miereza za najbolje napisanu pjesmicu, odnosno prigodni komentar kada je riječ o našem Argentincu.