Kao i uvijek - petak, 20 sati, YouTube kanal NK Osijek!

Produkcija NK Osijek TV-a ovog vam petka donosi novu epizodu Bijelo-plavog jedanaesterca. U trećoj epizodi pete sezone saznat ćete odgovore na pitanja koja ste na našim društvenim mrežama postavili Ivanu Santiniju. Također, imat ćete priliku upoznati naše esport igrače te pogledati FIFA izazov protiv Malajskog Tapira.

Novi zabavni izazov s igračima

Možeš li se u 11 sekundi prisjetiti najvažnijih datuma, najboljih utakmica ili možda najljepših golova Bijelo-plavih? Upravo toliko vremena imat će naši igrači za odgovore na pitanja o klubu, sebi ili suigračima. Tko više zna ili tko se možda samo bolje snašao saznat ćete u ogledu Škorića i Jugovića.
Nismo zaboravili ni na nagradni natječaj, a ovaj put najkreativniji i najsretniji imat će priliku osvojiti potpisani dres mađarskog reprezentativca Laszla Kleinheislera.