Kleinheisler je odigrao cijelu utakmicu protiv Poljske koja je bila iznimno uzbudljiva i završila remijem (3:3).

Vrlo zanimljivu i do samoga kraja uzbudljivu utakmicu u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo 2022 odigrale su reprezentacije Mađarske i Poljske u skupini I. Bilo je neriješeno 3:3 na velebnoj Puskas Areni u Budimpešti, a sve je minute na terenu proveo naš Laszlo Kleinheisler koji je ovaj puta imao nešto defanzivniju ulogu nego u momčadi Osijeka. Solidno je odradio svoju zadaću na sredini terena u ogledu u kojem su Mađari imali vodstvo od 2:0 i 3:2, ali su Poljaci ipak uspjeli osvojiti bod. Svojim golom u 82. minuti donio im ga je sjajni Robert Lewandowski. „Laci“ i njegovi suigrači iz mađarske reprezentacije u nedjelju gostuju u San Marinu.