Mađarska u dvije odigrane utakmice ima četiri osvojena boda.

Laszlo Kleinheisler odigrao je 28 minuta u pobjedi (3:0) koju je reprezentacija Mađarske ostvarila na gostovanju kod San Marina. Naš veznjak u igru je ušao u 62. minuti i sudjelovao u lakoj pobjedi Mađara u drugom kolu skupine I kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo u Kataru. Nakon remija s Poljskom, Mađarska je napravila očekivani korak prema cilju da ovaj prvi kvalifikacijski ciklus zaključe sa sedam bodova, a baš poput San Marina i Andora kod koje gostuju u srijedu ne bi trebala predstavljati ozbiljniju prepreku.

Laszlov 31. nastup za nacionalnu vrstu

Vrijedni Laszlo protiv San Marina upisao je svoj 31. nastup za reprezentaciju Mađarske, a posebno je zanimljiv podatak da je za 28 minuta provedenih na travnjaku imao čak 96 posto (23/24) točnih dodavanja.