U kvalifikacijskom ogledu mladih reprezentacija Crne Gore i BiH stoper Osijeka II sudjelovao kod dva pogotka.

Dva su nogometaša Osijeka II bila na suprotnim stranama u kvalifikacijskoj utakmici između Crne Gore i Bosne i Hercegovine na startu kvalifikacija za plasman na U-21 Europsko prvenstvo koje će se 2023. održati u Rumunjskoj i Gruziji. Doduše, u redovima Crnogoraca svih je 90 minuta na klupi ostao Aleksa Latković dok je kod mladih „Zmajeva“ cijeli susret odigrao Adrian Leon Barišić. Dvoboj je završen neriješenim rezultatom 2:2, a svaka je momčad postigla po jedan autogol.

Dva autogola, po jedan na svakoj strani

Gosti su poveli nakon udarca iz kuta kada je upravo Barišić pucao glavom i već svladao suparničkog vratara, da bi se lopta od jednog igrača Crne Gore, koji je bio pola metra od gol-linije, odbila u mrežu. Nedugo zatim, opet se našao u situaciji koja je završila pogotkom, ali na drugoj strani terena. Nakon ubačaja s lijeve strane, Adrian Leon je nespretno reagirao i svladao svog reprezentativnog kolegu na vratima BiH. Do kraja utakmice u Podgorici postignuta su još dva gola, a bodovi su podijeljeni. U toj su skupini još Italija, Republika Irska, Švedska i Luksemburg.