Slovenci su poraženi na gostovanju u Cipru (1:0), a naš je krilni napadač igrao od 46. minute uz jednu propuštenu šansu.

Naš krilni napadač Damjan Bohar odigrao je drugo poluvrijeme kvalifikacijskog ogleda između Cipra i njegove Slovenije u Nikoziji. Slovenci su poraženi s 1:0 golom koji je postignut u završnici prvog dijela susreta. Bohara je izbornik Matjaž Kek na teren poslao od 46. minute, a imao je jedan udarac prema suparničkim vratima kojega je obranio ciparski vratar. Mario Jurčević ni ovaj puta nije participirao u igri. U istoj skupini je i naša nacionalna vrsta koja je bila bolja od Malte s 3:0 (Ivan Perišić, Luka Modrić (11m) i Josip Brekalo), a u utorak su još igrali Slovačka i Rusija 3:2. Na ljestvici vodi Hrvatska sa 6 bodova koliko ima i drugoplasirana Rusija. Slijedi Slovačka s 5, Cipar ima 4, na petom je mjestu Slovenija s 3, dok je na začelju Malta s 1 osvojenim bodom.