Najbolje radove na temu Bijelo-plavog Uskrsa NK Osijek će nagraditi dječjim dresom i biciklima bez pedala.

Navikli smo već pratitelje naših društvenih mreža na razne nagradne natječaje koje organiziramo u blagdanskom razdoblju. Tako će biti i povodom nadolazećeg Uskrsa, a sigurni smo da će i ovaj puta potaknuti prvenstveno djecu, odnosno naša najmlađe navijače da se ponovno uključe i pokušaju osvojiti lijepe nagrade. Dakle, ono što trebate napraviti je nacrtati nešto na temu Bijelo-plave uskrsne čestitke, kako je vi zamišljate i želite podijeliti s drugima. Svoj crtež ostavite u komentaru objave, a najbolje ćemo radove nagraditi dječjim dresom NK Osijek i biciklima (dva) bez pedala. Nagradni natječaj traje do kraja posljednjeg sata utorka, 6. travnja. Ne sumnjamo u vašu kreativnost i želimo vam puno sreće!

Pravilnik nagradnog natječaja možete pronaći ovdje.