Na gostovanju Mađara u Andori Kleinheisler je postigao pogodak te ponovno bio među najboljim igračima na terenu.

Naš standardni veznjak Laszlo Kleinheisler nastavio je seriju odličnih igara i u dresu reprezentacije Mađarske. Ponovno se upisao u listu strijelaca, golom na gostovanju kod Andore kada je povisio rezultat na 0:3. Prethodno je sudjelovao i u akciji kod drugog gola, a na terenu je proveo 83 minute kada ga je izbornik Marco Rossi povukao na klupu.

Mađari odmah iza Engleza

Rezultat je na kraju bio 1:4. Kleinheisler je i u ova tri posljednja reprezentativna nastupa pokazao da je u sjajnoj formi i vjerujemo da će takvu razinu zadržati i u predstojećim utakmicama HNL-a, nastupajući za Osijek… Inače, u skupini I kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo Mađarska je druga sa 7 bodova iza Engleske koja ima maksimalan učinak iz tri odigrane utakmice. Slijede ih Albanija sa 6 i Poljska s 4 osvojena boda…