Osječka navijačka skupina slavi 33. obljetnicu svoga organiziranog djelovanja, a Bijelo-plavi su joj čestitali pobjedom.

Dan nakon velike pobjede Osijeka u Splitu, osječka navijačka skupina slavi rođendan. Od njihova osnutka 1988. do sada prošle su 33 godine, a ono što je konstantno i nikada se ne mijenja je vjernost Bijelo-plavima. Dečki iz „Kohorte“ svoje su obljetnice učestalo slavili na istočnoj tribini Gradskog vrta, na domaćim utakmicama našeg prvoligaša, međutim, kako su i dalje na snazi epidemiološke mjere, ni gledatelja ne smije biti na stadionu. Stoga će se navijači, kao i godinu dana ranije, organizirati onako kako mogu u trenutnim okolnostima i proslaviti još jedan rođendan. Posebno nam je drago da su se naši nogometaši na Poljudu potrudili i dali sve od sebe da im poklone ono što „Kohortaši“ najviše vole i žele, a to su uvijek pobjede. Naročito u derbijima jer su tada definitivno najslađe.