Kormilar našeg prvoligaša osvrnuo se na reprezentativne pozive koje su dobili naši prvotimci.

Šef stručnog stožera Nogometnog kluba Osijek i koordinator cjelokupnog sportskog sektora u Gradskom vrtu nije skrivao zadovoljstvo činjenicom da su prvotimcima Bijelo-plavih uručeni važni reprezentativni pozivi. Škorić će biti među „Vatrenima“ na Europskom prvenstvu, dok je Ivušić na pretpozivu ako bi se eventualno dogodilo da netko od pozvanih vratara ne bude spreman za dolazak na pripreme koje počinju po svršetku državnog prvenstva. Žaper je, pak, u hrvatskoj selekciji U-21 koju očekuje četvrtfinale EP-a protiv Španjolske, a nadamo se nakon toga i sama završnica. Nenad Bjelica je o tomu rekao:

Izuzetno smo ponosni što su naša dva igrača dobila definitivne pozive uz jedan pretpoziv. Mislim da su to sva trojica svojim igrama zaslužili, a naravno da su im momčad, Klub i mi treneri pomogli na tom putu. No, najveće zasluge su svakako njihove. Iskreno im čestitamo i sretni smo što smo im uspjeli pomoći da dođu do reprezentacije. Ne zaboravimo i Kleinheislera jer je ponovno dobio poziv za mađarsku nacionalnu vrstu i nadamo se da će i njemu stići konačna potvrda za EURO. Laszlo je to, također, svojim igrama apsolutno zaslužio. Bit ćemo jako sretni ako ćemo imati dva ili možda tri igrača na tako velikom  natjecanju, uz još jednoga u završnici Europskog prvenstva U-21. To je rezultat sjajne sezone NK Osijek i još jedan dokaz da odlična momčad izbacuje odlične pojedince. Jako se radujemo zbog sve četvorice.