NK Osijek na utakmicu je pozvao brojne bivše igrače i trenere te nekadašnje predsjednike i direktore Bijelo-plavih.

Posljednja ovosezonska utakmica u Gradskom vrtu protekla je u svečarskom ugođaju. Bijelo-plavi su htjeli na dostojan način obilježiti svoju najbolju sezonu u borbi za prvenstvene bodove otkako je osnovan NK Osijek. Čelnici Kluba su odlučili  ovom prigodom pozvati u VIP neke bivše (dostupne) prvotimce raznih generacija našeg prvoligaše, trenere i nekadašnje klupske čelnike. Dosta je i onih koji iz raznih razloga nisu mogli doći, a našli su se na podužem popisu.

Brojna poznata imena u Gradskom vrtu

Na tribini su bili: I. Grnja, Majer, Đuričić, Grizbaher, Alempić, Bošnjak, Bajtl, Bilić, Popović, R. Špehar, Labak, M. Skender, M. Babić, Ljubojević, Nađ, braća Vuka, Perošević, Knežević, Vrgoč… Od onih koji su vodili Klub, uz aktualnog gradonačelnika Vrkića, vidjeli smo gospodina Hubera, Pavića, M. Kosa, Španjića, Bučevića, Josića, Matkovića, Bubala, uz dopredsjednika HNS-a i prvog čovjeka županijskog saveza Vučemilovića. Sadašnju klupsku logistiku predvodio je predsjednik Uprave Ferenc Sakalj sa svojim najbližim suradnicima.