U završnom izdanju ovosezonskog Bijelo-plavog jedanaesterca pogledajte dvojicu naših sada već bivših igrača.

Stigli smo i do posljednje ovosezonske epizode Bijelo-plavog jedanaesterca. Ovo će završno izdanje naše emisije u produkciji NK Osijek TV-a biti nešto drugačije od prethodnih jer ćemo se u nešto više minuta nego do sada posvetiti samo jednoj temi. Riječ je o oproštajnom intervjuu s dvojicom naših igrača, Dmytrom Lopom i Gutierijem Tomelinom. Ukrajinac je punih pet sezona bio kod nas dok ih je Brazilac proveo tri u Gradskom vrtu. Ono što želimo naglasiti je činjenica da su Dima i Amigo svima u osječkoj svlačionici bili ne samo suigrači nego i iskreni prijatelji. Stoga je i rastanak protekao u emotivnom ozračju. Razgovarali smo s njima o mnogim lijepim trenutcima koje smo zajedno doživjeli u proteklom razdoblju i zbog kojih će i Lopa i Guti zauvijek pamtiti naš grad i klub kao što će i oni nama ostati u jako lijepoj uspomeni.

Emisiju možete pogledati ovoga petka od 20 sati na klupskom YouTube kanalu.