Jurčević je u igru ušao u 4. minuti i sudjelovao u akciji kod izjednačujućeg pogotka, dok je Bohar dobio posljednjih 11 minuta.

Igrači Osijeka Mario Jurčević i Damjan Bohar nastupili su u pripremnoj utakmici u kojoj je reprezentacija Slovenije remizirala (1:1) u Skopju kod Sjeverne Makedonije. Strijelci su bili Elmas (55’) za Sj. Makedoniju i Crnigoj (90’) za Sloveniju, nakon što je Jurčević ubacio s lijevog boka, a Bijol glavom prenio loptu do strijelca.

Boharov 15. nastup, Jurčevićev 3.

Slovenski izbornik Matjaž Kek priliku je dao obojici igrača Bijelo-plavih koji su utakmicu počeli s klupe, ali Jurčević je u igru ušao već u 4. minuti, a Bohar u 79. Za 29-godišnjeg ofenzivca Bohara ovo je bio 15. nastup u dresu nacionalne momčadi, dok je Jurčeviću, koji je na dan utakmice proslavio 26. rođendan, ovo bio treći nastup za Sloveniju.

Nova provjera dvojac Bijelo-plavih u nacionalnoj selekciji Slovenije očekuje 4. lipnja kada će u Kopru biti domaćini Gibraltaru.