U srijedu 16. lipnja održana je redovna Skupština NK Osijek i sjednica Nadzornog odbora.

Nogometni klub Osijek s.d.d. održao je u srijedu 16. lipnja redovnu godišnju Skupštinu društva na kojoj je većinski dioničar usvojio izvješća Uprave, Nadzornog odbora te financijsko izvješće. Imenovani su novi članovi Nadzornog odbora gospodin Deák Gábor i gospodin József Dr. Polyáka.

Nadzorni odbor 

Nadzorni odbor kluba sada čine Janoš Andoči (predsjednik Nadzornog odbora Društva), Dražen Nimčević (zamjenik predsjednika Nadzornog odbora Društva), Laszlo Szijj (član Nadzornog odbora Društva), Deák Gábor (član Nadzornog odbora Društva) i József Dr. Polyák (član Nadzornog odbora Društva).

Uprava

Istoga dana Nadzorni odbor je elektronskim putem održao i sjednicu na kojoj su donesene odluke kojom su za članove Uprave imenovani Valentina Koprivnjak i Vladimir Čohar, koji će u idućem trogodišnjem razdoblju obnašati dužnost i direktora Društva. Upravu kluba sada čine Ferenc Sakalj kao predsjednik Uprave, te Valentina Koprivnjak i Vladimir Čohar kao članovi Uprave.