Prije tri godine preminuo je naš vjerni navijač i nekadašnji predsjednik Kohorte.

Na današnji dan, prije tri godine (24. lipnja 2018.), prestalo je kucati srce Dalibora Žižanovića-Žiže. Dugogodišnji vjerni navijač Osijeka i nekadašnji predsjednik Kohorte tada je izgubio bitku s dugom i teškom bolešću s kojom se godinama hrabro borio. Bez obzira na sve zdravstvene probleme koji su ga mučili, dokle god je mogao posjećivao je utakmice svoga voljenog Kluba, veselio se pobjedama i tugovao nakon poraza. Nikada se nije predavao, no bolest je ipak bila takva da nas je prerano napustio u 48. godini života. Svojim će brojnim prijateljima, dakako i onima s istočne tribine Gradskog vrta, zauvijek ostati u lijepom sjećanju kao i nama u NK Osijek. Puno je učinio u smislu bolje organizacije osječke navijačke skupine, posebice u vrijeme kada je trebalo osigurati prostorije za njihovo djelovanje i druženje te pokrenuti ili pojačati niz aktivnosti za osnaženje same Kohortine baze.