U hotelu Novotel u Szczecinu, uoči utakmice s Pogonom okupila se klupska vrhuška koja je poželjela sreću Nenadu Bjelici i njegovoj momčadi.

Vrhuška NK Osijek predvođena glavnim sponzorom gospodinom Lorincom Meszarosem, predsjednikom Kluba gospodinom Ferencom Sakaljem te članovima Uprave Valentinom Koprivnjak i Vladimirom Čoharom, okupila se uoči utakmice protiv Pogona u hotelu Novotel u kojem su Bijelo-plavi smješteni za vrijeme trodnevnog boravka u Szczecinu, te poželjela sreću Nenadu Bjelici i njegovim igračima na početku ovosezonskog europskog puta.

Podrška na početku sezone

Predsjednik i glavni sponzor NK Osijek srdačno su se pozdravili s igračima, zadržali se u razgovoru s glavnim klupskim menadžerom Nenadom Bjelicom i njegovim asistentom Ivicom Kuleševićem kojima su pružili podršku na početku sezone od koje svi imamo velika očekivanja, pa se uputili prema stadionu Florian Krygiera kako bi gledali utakmicu protiv Pogona.