Događaj počinje u 12 sati prodajom ulaznica, a središnji dio bit će od 18 do 19 sati kada će na Trg slobode doći naši igrači.

Zajedništvo je najbolja taktika, a naša je želja da u slavlju s navijačima završimo nadolazeći derbi. Za to nam je potrebna vaša podrška pa tim povodom NK Osijek, uz pokroviteljstvo Grada Osijeka, u srijedu 25. kolovoza od 12 do 19 sati na Trgu slobode  organizira druženje s navijačima, cjelodnevne nogometne igrice za najmlađe, prodaju ulaznica za utakmicu protiv Dinama i promociju novih bijelo-plavih navijačkih majica koje će se odmah moći i kupiti.

Igrači na Trgu od 18 do 19 sati

Događaj počinje u 12 sati prodajom ulaznica (na Trgu slobode trajat će do 19 sati), naši treneri će održati Malu školu nogometa za najmlađe navijače, uslijedit će razne igre na male golove, a središnji dio događanja bit će od 18 do 19 sati kada će na Trg slobode doći igrači Osijeka koji će se družiti s navijačima, fotografirati se i potpisivati autograme te prodavati ulaznice za utakmicu protiv Dinama.

Veselimo se zajedničkom druženju i trenucima provedenim s Vama. Osijek ale!

Raspored:

12 sati – početak prodaje navijačkih majica i ulaznica za utakmicu s Dinamom

12 – 13 sati – Žongliraj i osvoji

13 – 14 sati – Mala škola nogometa

15 – 16 sati – 3, 2, 1 penal!

17 – 18 sati – Poligon prođi i do gola dođi

18 – 19 sati – Dolazak igrača i druženje s navijačima