Mađarska je ugostila englesku reprezentaciju koja je u Budimpešti slavila s uvjerljivih 4:0.

U kvalifikacijskom susretu za Svjetsko nogometno prvenstvo Engleska je u Budimpešti uvjerljivo svladala Mađarsku sa 4:0. U toj utakmici za Mađare je ponovno od prve minute zaigrao naš Laszlo Kleinheisler i na terenu proveo 82 minute. Na žalost „Lacija“ i njegovih suigrača, Englezi su odigrali odličnu utakmicu, posebno u drugom poluvremenu kada su i postigli sve pogotke. Odmor domaćina potrajao je do 55. minute, nakon čega je puno bolji protivnik ipak očekivano došao do bodova. Na ljestvici u toj skupini vodi Engleska s 12 bodova, dok Poljska i Mađarska imaju po 7. U afričkom dijelu kvalifikacija snage su u Johannesburgu odmjerili Namibija i Kongo. Rezultat je bio neriješen 1:1, a našeg Merveila Ndockyta nije bilo u sastavu Kongoanaca.