Bit će to svakako zanimljiv dvoboj u kojem će Hrvatska protiv Slovenije nastojati ostvariti još jednu pobjedu.

Svi mi u NK Osijek s velikim zanimanjem iščekujemo večerašnju reprezentativnu utakmicu u Splitu. Naravno da pozorno pratimo svaki nastup naše nacionalne vrste, no ovaj će za nas imati još i jednu dimenziju više. Naime, četvorica naših igrača su na raspolaganju izbornicima Zlatku Daliću i Matjažu Keku, a još dvojica su nekada bili istaknuti članovi Bijelo-plavih i uvijek ćemo ih doživljavati svojima. Stoga će i navijači Bijelo-plavih ispred malih ekrana pomno pratiti sve on što će se događati na poljudskom travnjaku, nadajući se, dakako, još jednoj pobjedi „Vatrenih“.

Svi se nadaju - najboljem

Vjerujemo da će na vratima Hrvatske u ogledu sa Slovenijom ponovno biti Ivica Ivušić. Sjajno je odradio svoju zadaću protiv Slovačke, bio i najzapaženiji akter i zaslužio je ostati između vratnica. Kapetan Osijeka Mile Škorić svoju će priliku čekati s klupe, spreman uskočiti u svakom trenutku, baš kao što je to bio slučaj u završnici nedavnog ogleda s Rusijom. Na drugoj strani, pak, što bolji ishod za svoju reprezentaciju priželjkuju Damjan Bohar i Mario Jurčević. Bohar je igrao 60 minuta protiv Malte u pobjedi Slovenaca dok je sa Slovacima ostao na klupi, dok „Jura“ u tim ogledima nije ulazio u igru. I da ne zaboravimo, naša dva nekadašnja kapetana Domagoj Vida i Borna Barišić također su u kadru, prvi je standardan i među senatorima u selekciji Hrvatske, a drugi je također imao zapažene partije u dresu s državnim grbom. Veselimo se, svi zajedno, utakmici koja počinje u 20,45 sati.