Riječ je o video formatu i sadržaju u kojem ćemo predstaviti igrače Osijeka iz više dobnih kategorija.

NK Osijek TV kreće u emitiranje još jednog sadržaja koji će, ne sumnjamo, biti zanimljiv našim navijačima. Riječ je o rubrici „Moje bijelo-plave minute“ u kojoj ćemo, dakle u video formatu, predstaviti igrače Osijeka i to iz raznih dobnih kategorija. Imat ćete priliku saznati nešto više o njima, o tome gdje su i kada započeli svoju nogometnu karijeru, kada su došli u Gradski vrt i što im znači igranje u osječkom prvoligašu, uz niz drugih zanimljivosti. Prvi će u ovom serijalu gostovati 19-godišnji napadač naše B momčadi, Luka Branšteter koji je to zasigurno zaslužio i svojim odličnim nastupima za Osijek II na otvaranju nove sezone u Drugoj HNL.

Što nam je sve Luka rekao pogledajte ovdje.