Mađarska je rujanski kvalifikacijski ciklus završila pobjedom na domaćem terenu protiv Andore.

Naš je veznjak Laszlo Kleinheisler i u trećoj utakmici Mađara tijekom rujanskog kvalifikacijskog ciklusa za Svjetsko prvenstvo startao od prve minute. Mađarska je na velebnoj Puskas Areni, u skupini I, odmjerila snage s Andorom i pobijedila 2:1. „Laci“ je na terenu proveo prvih 45 minuta i u tom je razdoblju domaćin zabio oba pogotka, ne dopustivši protivniku da ga ugrozi. Potom ga je izbornik Marco Rossi ostavio u svlačionici, budući da je Kleinheisler odradio praktički u cijelosti prethodne oglede s Engleskom i Albanijom. Uvjerljivo vodstvo u ovoj skupini ima Engleska sa 16 bodova, druga je Albanija s 12, bod manje ima Poljska na trećem mjestu, dok su Mađari četvrti s 10 osvojenih bodova.