NK Osijek je ponosan što može pomagati široj zajednici odgajanjem kvalitetnih sportaša i ljudi koji će svoj profesionalni put jednog dana nastaviti možda baš u našem prvoligašu.

Miroslav Žitnjak, voditelj tehničkog sektora škole nogometa NK Osijek, na Svečanoj sjednici Veleučilišta Lavoslav Ružička u Vukovaru preuzeo je od dekana doc. dr. sc. Željka Sudarića Zahvalnicu za suradnju na području provedbe stručne i kliničke prakse. Suradnja se odvila kroz stručnu praksu koju su studenti, prije svega fizioterapeuti, dobili priliku obaviti u profesionalnom sportskom klubu i stručnom okruženju.

Nogometni klub Osijek je ponosan što može pomagati široj zajednici u odgajanju ne samo kvalitetnih sportaša već i ljudi koji će, poput mnogih ranije, možda svoj profesionalni put pronaći u našem prvoligašu.