Kleinheisler je ušao u 71. minuti u reprezentaciji Mađarske, dok je Ndockyt ostao na klupi u selekciji Konga.

 

Naš veznjak Laszlo Kleinheisler zajedno sa svojim reprezentativnim suigračima u subotu navečer nikako nije mogao biti zadovoljan. Naime, na velebnoj Puskas Areni u Budimpešti gostujuća selekcija Albanije slavila je s 1:0 i na taj način i drugi puta u ovom kvalifikacijskom ciklusu Mađare ostavila bez ijednog boda. „Laci“ je ovaj puta ostao na klupi sve do 71. minute, pokušao je potom dati više ritma u igri domaćina, ali su Albanci petnaestak minuta prije kraja zabili za pobjedu. Laszlo je u samom finišu zaradio žuti karton. Engleska je zadržala prvo mjesto u ovoj skupini, dok se Albanija probila na drugo mjesto, ispred Poljske. Mađarska je četvrtoplasirana i teško joj je uhvatiti ritam s  konkurentima.

Merveil nije ulazio u igru

U afričkom dijelu kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, koje će se u zimu iduće godine igrati u Katru, snage su odmjerili Togo i Kongo. Merveil Ndockyt nije dobio priliku još jednom zaigrati za Kongoance, budući da je tijekom cijeloga susreta ostao pričuva. Inače, gosti su prvi došli u vodstvo, ali je Togo uspio izjednačiti i spasiti (barem) bod. Senegal je uvjerljivo vodeći na ljestvici, druga je Namibija, dok su gore spomenute reprezentacije ipak najslabije u ovoj konkurenciji i praktički mogu osvajati bodove samo u međusobnim ogledima.