Svi darivatelji krvi na navedenoj akciji dobit će ulaznicu za utakmicu 15. kola HT Prve lige Osijek – Istra 1961.

Gradsko društvo Crvenog križa Osijek u suradnji s Kliničkim zavodom za transfuzijsku medicinu KBC Osijek organizira akciju dobrovoljnog davanja krvi koja će se održati u petak 5. studenoga 2021., u prostorijama GČ Retfala na adresi Strossmayerova 200, Osijek u vremenu od 17,00 do 19,00 sati.

Nogometni klub Osijek i ovog puta s posebnim zadovoljstvom podržava ovako plemenitu akciju te poziva sve svoje članove, navijače i simpatizere da i ovaj puta daju krv te tako pomognu svima kojima je krv potrebna. 

Svi darivatelji krvi na navedenoj akciji dobit će ulaznicu za utakmicu 15. kola HT Prve lige Osijek – Istra 1961 koju će davatelji moći preuzeti na blagajni NK Osijeka na dan utakmice (6. studenoga) uz predočenje osobne iskaznice.