Adrian Leon je i ovaj put među mladim reprezentativcima Bosne i Hercegovine.

Kao što je poznato, predstojeći će dani biti u znaku reprezentativnih aktivnosti, uslijed kojih se za vikend neće igrati prvenstvene utakmice. Ovaj puta će s treninga Bijelo-plavih u tom kontekstu izostati samo jedan igrač, a riječ je o Adrianu Leonu Barišiću. Mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine otputovao je na okupljanje reprezentativaca u selekciji U-21 koju 12. studenoga očekuje kvalifikacijska utakmica protiv Švedske u Borasu te četiri dana kasnije domaći ogled s Crnom Gorom u Sarajevu. Zanimljivo je da će tom prigodom Barišić već treći puta u svega dvadesetak dana za protivnika imati nekadašnjeg suigrača iz Osijeka II, crnogorskog napadača Aleksu Latkovića.

Kleinheisler morao otkazati

Naime, prvo su na suprotnim stranama terena bili u SuperSport hrvatskom Kupu, kada je Latkovićev Rudeš bio domaćin Bijelo-plavima, a protekle nedjelje i u prvenstvenom drugoligaškom ogledu osječke i zagrebačke momčadi koji je također završio pobjedom Osječana. Kada je riječ o našim dosadašnjim reprezentativcima, Ivušić je već duže vrijeme izvan stroja, Škorić je na Dalićevom pretpozivu, Bohar je, pak, bio na širem popisu slovenskog izbornika Keka i na kraju ostao bez aktivacije kao i Jurčević. Kleinheisler je morao otkazati igranje za Mađarsku uslijed ozljede, dok je Ndockyt trebao nastupiti za Kongo, ali će ovaj puta, iz osobnih razloga, propustiti nadolazeće dvoboje.