I Nogometni klub Osijek podržava humanitarnu akciju za sedmogodišnju djevojčicu iz Tribunja.

I Nogometni klub Osijek podržava humanitarnu akciju u kojoj se skupljaju financijska sredstva za liječenje sedmogodišnje Kiare Goršić iz Tribunja. Donedavno potpuno zdravoj djevojčici je tijekom ljeta dijagnosticiran iznimno rijedak zloćudni tumor na mozgu. Šansa za njezino učinkovito liječenje su kliničke studije u Americi koje bi joj mogle produžiti život. No, da bi Kiari uopće bila pružena takva mogućnost potrebno je prikupiti značajan novac, nekoliko milijuna dolara.

Nazovite 060 9003

Mnogi su pojedinci i udruge već pokrenuli niz humanitarnih aktivnosti kako bi se pomoglo obitelji u iznalaženju rješenja za liječenje njihova djeteta. Dakako da je i HNK Šibenik pozvao sve ljude dobre vole i prvenstveno plemenita srca da pomognu koliko mogu, a tom se pozivu priključuju i Bijelo-plavi. Trener Nenad Bjelica i kapetan Mile Škorić u ime Kluba pozivaju da se Kiari pomogne pozivom na telefon 060 9003 jer tako donirate 6,25 kuna za njezino kompleksno liječenje. Otvoren je i račun za donacije i to na majku Mateu Lambaša-Goršić:

Tekući: HR9125030073251005176

Žiro: HR8125030073151000296

Swift: VBCRHR22

Sberbank d.d.

Model HR 99

Opis plaćanja: donacija za Kiarino liječenje