Partneri kluba Eurospin, Folding i SuperSport pripremili su prigodne darove za naše navijače.

Nogometni klub Osijek u nedjelju 27. veljače obilježava 75 godina djelovanja povodom kojih bi najljepši dar bila zajednička pjesma s navijačima na kraju utakmice. Jer značila bi samo jedno, pobjedu u još jednoj utakmici na putu prema ostvarenju svojih snova.

Darovi za navijače

Tim povodom uoči samog početka utakmice bit će upriličen kraći rođendanski program zbog kojeg pozivamo sve navijače na što raniji dolazak na stadion te da ponesu svoje navijačke šalove.

Eurospin, Folding, SuperSport

Igrači i stožer će napraviti sve da se navijačima oduže na travnjaku, a prigodne rođendanske darove za naše navijače, s posebnim naglaskom na one najmlađe, pripremili su i partneri kluba Eurospin, Folding i SuperSport.