Najvažnije informacije uoči utakmice 27. kola HT Prve lige NK Osijek - HNK Gorica.

Prodaja ulaznica

• Radno vrijeme blagajni Zapad je svaki dan od 12 do 18 sati.

Ulaz na stadion

• ulaz na stadion Gradski vrt moguć je isključivo uz predočenje EU digitalne COVID potvrde (potvrde cijepljenja i negativni nalazi PCR ili antigenskih testova, prema napucima nadležnih institucija, ne mogu služiti kao potvrda za ulazak na stadion).
  • pri ulasku na stadion potrebno je predočiti godišnju/polugodišnju/pojedinačnu ulaznicu za utakmicu, EU digitalnu COVID potvrdu i osobni dokument.
  • gledatelji koji napuste stadion za vrijeme utakmice neće se moći vratiti na tribine budući da se ulaznica ne može dva puta validirati.

Otvaranje ulaza

• Ulazi se otvaraju u 15.05 sati.
  • Pozivamo sve gledatelje na što raniji ulazak na stadion kako zbog eventualnih gužvi koje mogu nastati prilikom procedure ulaska na stadion (skeniranje EU digitalnih COVID potvrda, skeniranje ulaznica) ne bi zakasnili na početak utakmice.

Brza testiranja

• Na stadionu Gradski vrt (sjevero-zapadni kut u prostorijama Atletskog kluba Slavonija - Žito, kod ulaza G5) u suradnji s medicinskim centrom Mursa d.o.o. Testiranja je moguće napraviti u nedjelju 13. ožujka od 15 do 17 sati po cijeni od 60 kuna.
  • Za pristupiti brzom testu potrebno je predočiti ulaznicu/godišnju ulaznicu/polugodišnju ulaznicu te OIB. Ispis nalaza/COVID potvrde se čeka 15-ak minuta.

Gradski prijevoz putnika

• Besplatan prijevoz za sve članove NK Osijek od 15 do 22 sati - dozvoljen je ulaz ograničenom broju navijača.

Stvarajmo uspomene

• Fotografiraj se tijekom utakmice u Gradskom vrtu, postavi fotografiju ispod objave na klupskom Facebook profilu i sudjeluj u nagradnom natječaju u kojem možeš osvojiti dres.
  • Svakog mjeseca dres će osvojiti fotografija koju odabere žiri sastavljen od igrača NK Osijek, a sve poslane fotografije bit će objavljene na foto zidu novog stadiona.

Bijelo-plavi korneri

• Bijelo-plave artikle potražite od 16 sati kod ulaza G5 (Zapad) i G7-G8 (Zapad-gore).
  • Za najmlađe je organizirano bojenje lica - pokaži svoje boje!

Apel navijačima

• Pozivamo sve navijače na korektno navijanje te da se suzdrže posjedovanja i uporabe pirotehničkih sredstava, svih oblika diskriminacije i govora mržnje na temelju rasne, nacionalne, vjerske, regionalne i druge osnove, a posebno apeliramo na naše najmlađe navijače da po završetku utakmice ne utrčavaju na travnjak zbog mogućih novih sankcija i zatvaranja stadiona za gledatelje na idućim utakmicama.

Vidimo se u Gradskom vrtu!