Škorić je i ovaj put na pretpozivu, dok je Beljo pozvan u mladu reprezentaciju.

Naš odlični vratar Ivica Ivušić ponovno je u krugu najboljih hrvatskih nogometaša. Izbornik Zlatko Dalić uvrstio ga je na popis reprezentativaca koji će tijekom idućega mjeseca odigrati četiri utakmice u okviru Lige nacija. Naime, Hrvatska će prvo u Osijeku, 3. lipnja ugostiti Austriju (20,45 sati), tri dana kasnije bit će domaćin i Francuskoj, da bi 10.06. gostovala u Danskoj, a potom i u Francuskoj 13. lipnja. Ivušić je apsolutno zaslužio svojim nastupima nastavak kontinuiteta kojega ima u našoj najjačoj nacionalnoj vrsti, dok je kapetan Bijelo-plavih Mile Škorić ponovno na pretpozivu.

Četiri debitanta kod Dalića

Nova imena na Dalićevom popisu su vratar Rijeke Nediljko Labrović, braniči talijanske Spezije i zagrebačkog Dinama Martin Erlić i Josip Šutalo te napadač portugalske Boaviste Petar Musa. Imajući u vidu činjenicu da će Hrvatska u svega deset dana imati četiri vrlo jaka ispita, jasno je da će izbornik pružiti priliku svim raspoloživim snagama. Što se tiče naše U-21 reprezentacije, izabranici Igora Bišćana će u završnim ogledima kvalifikacija za Europsko prvenstvo gostovati kod Norveške i Estonije. Susreti su na rasporedu 3. i 8. lipnja, a među pozvanima je i ovaj puta naš napadač posuđen Istri 1961 Dion Drena Beljo.