Predstavnici HNS-a predvođeni predsjednikom Marijanom Kustićem uoči utakmice s Austrijom obišli su gradilište stadiona i trening kampa NK Osijek.

Utakmica Lige nacija između Hrvatske i Austrije po svemu sudeći bit će posljednja koju će nacionalna vrsta odigrati u Gradskom vrtu. Svi čvrsto vjeruju da bi 2023. godine Vatreni mogli zaigrati na novom stadionu Bijelo-plavih čije su gradilište obišli čelni ljudi HNS-a i to predsjednik Marijan Kustić, prvi dopredsjednik Ante Vučemilović Šimunović, izvršni direktor Tomislav Svetina, član Izvršnog odbora Nenad Horvatić, voditeljica infrastrukture Andrea Dokuš, odnosno tajnik Nogometnog središta Osijek, Željko Bel.

Delegaciju Saveza dočekao je predsjednik Uprave NK Osijek Ferenc Sakalj, te članovi Uprave Valentina Koprivnjak i Vladimir Čohar koji su, u pratnji nadzornih inženjera Darka Ojvana i Hrvoja Sučića, pokazali napredak radova te upoznali ih s dinamikom dovršetka stadiona i trening kampa koji će, u budućnosti, sasvim sigurno često biti domaćin nogometnoj reprezentaciji.