Od ponedjeljka 4. srpnja moguće je učlaniti se u NK Osijek, pokazati pripadnost Klubu i klupskim vrijednostima!

Postani član Nogometnog kluba Osijek i budi dio obitelji koja predstavlja naš Klub i naše boje! Članstvo u NK Osijek omogućava navijačima još jedan način za iskazivanje privrženosti Klubu i klupskim bojama, ali i čitav niz pogodnosti poput povlaštenih cijena ulaznica prilikom kupovine pojedinačnih/polugodišnjih/godišnjih ulaznica, popusta na klupske artikle...

Kako postati član NK Osijek? Od 4. srpnja ispunjavanjem pristupnice i uplatom članstva na Ticket pointu (od 10 do 18 sati) kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt ili online na ulaznice.hr (od 11. srpnja). Cijena članstva u NK Osijek iznosi 100 kuna za odrasle i 50 kuna za djecu do 15 godina starosti. Članske iskaznice iz ranijih sezona više ne vrijede. Moje boje, moj klub. Moj Osijek!

Sve ostale detalje i informacije o članstvu pronađite ovdje.