Radno vrijeme Ticket pointa na dan utakmice bit će od 10 do 20 sati, a članske iskaznice i polugodišnje ulaznice bit će moguće kupiti do 16 sati.

U četvrtak 14. srpnja na Ticket pointu kod tribine Zapad stadiona Gradski vrt počet će prodaja pojedinačnih ulaznica za utakmicu NK Osijek – HNK Gorica na rasporedu u subotu 16. srpnja u 19 sati. Radno vrijeme Ticket pointa bit će od 10 do 20 sati. Ulaznice će biti moguće kupiti i online na www.ulaznice.hr.

Za članove NK Osijek cijene ulaznica iznose 30 kuna za Istok, 40 kuna za Zapad, 50 kuna za Lože, 80 kuna Loža Dumančić, 250 kuna za VIP i Ložu Lukačević, dok ulaznice za djecu do 15 godina stoje 10 kuna (uz pratnju roditelja na tribinama Istok i Zapad). Za sve koji nisu članovi NK Osijek cijene ulaznica iznose 60 kuna za Istok, 80 kuna za Zapad, 100 kuna za Lože, 160 kuna Loža Dumančić, 500 kuna za VIP i Ložu Lukačević, dok ulaznice za djecu do 15 godina stoje 20 kuna (uz pratnju roditelja na tribinama Istok i Zapad).

Važno je napomenuti da će se, zbog izbjegavanja gužvi, prodaja članskih iskaznica i pojedinačnih ulaznica na dan utakmice vršiti do 16 sati.